Latpos interneta veikals

(empty)
 

VEIKALS un SERVISA CENTRS 

Krēslu remonts

Datoru tehniskā palīdzība

Veikals / Ofiss / Serviss - Bruņinieku 98, Rīga.
 

Mūsu adrese un rekvizīti:
SIA Latpos

Faktiskā adrese: 
Bruņinieku iela 98-2, Rīga, LV-1009
Juridiskā adrese:
Daugavpils iela 49-108, Rīga, LV-1003
PVN Reģ.Nr.LV40003640443 A/S "Swedbank",
konts Nr.LV79HABA0551005081007, kods: HABALV22
Tālr./fakss: 67205028, mob. tālr. 29104805
e-mail: latpos@latpos.lv
www.latpos.lv

www.e-preces.lv

www.e-kresli.lv

www.chairs.lv

www.kresls.lv

 

Ja Jums ir kādi jautājumi, nepieciešama papildus palīdzība, zvaniet mums t./f.:67205028, m. 29104805 vai rakstiet latpos@latpos.lv vai sazinies ar mums ar Skype! Mūsu nosaukums Skype tīklā ir Latpos. Sūtiet sms uz tālr. 29104805 LMT. Ar prieku palīdzēsim!  Ofisa darba laiks: 10.00 līdz 18.00 darba dienās, no 10.00 līdz 14.00 sestdienās. Iespējamas atlaides precēm un pakalpojumiem.

SERVISA CENTRS 

Pakalpojumi:

Krēslu remonts 

Krēslu remonts, biroja krēslu no ādas un auduma remonts (amortizatoru, krustkāju, roku balstu, riteņu utt. maiņa), porolona un auduma pārvilkšana, krēsla detaļu remonts, izgatavošana uz pasūtījumu.

Datoru tehniskā palīdzība

Datoru tehniskā palīdzība / remonts, Konsultācijas/piedāvājuma sagatavošana - bezmaksas, apkalpošana/profilakse/modernizācija /ātruma palielināšana/instalācija/programmu uzstādīšana/ vīrusu ārstēšana/datora salikšana, Datora/datora stacijas noma, Apmācība datora iesācējiem (internets, word, excel, utt.), Tīkla darbi, Datora (tehnikas) profilakse (tīrīšana ar mazg. līdzekļiem un putekļu sūcēju), Papīra un kases lentes piegāde,Web lapas izstrāde un uzturēšana, Kartridžu un tonera kasetes uzpilde, Tirdzniecības aprīkojuma remonts (naudas atvilktnes remonts, Citizen DP 600 drukājoša mehānisma un galvas remonts), Dokumentu/foto skanēšana, ievietošana internetā, meklēšana internetā, reklāma, izdruka, ierakstīšana CD diskā, krievu / latviešu /angļu burtu uzlīmēšana tastatūrām un piezīmju datoram, kases sistēmu FP 600-Latpos, EPOS -3L,EPOS-4L,EPOS-10L, FP 600-PCL apkalpošana, remonts, modernizācija.

Par mums
SIA "LATPOS" nodibināta 2003. gada 7.augustā. Mūsu darbības pamatvirzieni ir datoru salikšana un tirdzniecība, datortehnikas un programmatūras serviss, remonts, apkalpošana; datortehnikas un programmatūras tirdzniecība; kases sistēmu FP 600-Latpos tirdzniecība un apkalpošana, kases sistēmu FP 600-PCL modernizācija, tirdzniecības aprīkojums; biroja tehnika, kancelejas preces un papīra izstrādājumi, tonera kasetes un kartridžu uzpilde, sadzīves un mājas tehnikas (digitālas kameras, video kameras, televizori, veļas mašīnas, ledusskapji, plītis, utt. ), sporta preces, trenažieri, mēbeles, krēsli , krēsls , chairs , chair , auto piederumu, veselībai un skaistumam preču tirdzniecība. Firmā strādā enerģiskie speciālisti, kuri ātri, efektīvi un kvalitatīvi risina Jūsu problēmas. Mēs piedāvājam vadošo ražotājfirmu kvalitatīvas preces, tāpat arī tehnisko atbalstu. Mūsu klienti vienmēr saņem aktuālu informāciju par izmaiņām tirgu. Ceram, ka mūsu firma kļūs par Jūsu pastāvīgo partneri.

Līzinga iespējas - Jūsu ērtībai

Jūs varāt izmantot pirkumiem jebkuru līzinga kompāniju. Jūs varāt atnakt pie mums ar pasi un mēs noformēsim līzingu uz vietas. Jūs izvēlējiet jebkuru līzinga kompāniju. Mēs sadarbojamies ar GeMoney, Inserviss Group, Hansa, Lateko līzingu.

Liels preču klāsts (datortehnika, sadzīves tehnika, mājas tehnika, kancelejas preces, sporta preces, trenažieri, krēsli, chairs nav ievietots mājas lapā, tāpēc lūdzu jautājiet un mēs sagatavosim aktuālu piedāvājumu atbilstoši tieši Jūsu prasībām ar iespējamām atlaidēm. Ja Jūs vēlaties saņemt preci mūsu birojā, tad preču esamība jāprecizē. Preci var iegadāties: ar pārskaitījumu, skaidrā naudā un izmantojot līzingu.
 

 

 

Transports - 1. trolejbuss - Gala punkts. 22.trolejbuss - pa Avotu ielu, 52.,20.autobuss - pa Valmieras ielu

Currency:
Blog / News
Unknown column 'title_lv' in 'field list'
SELECT *,`title_lv` AS `title`, `textToPublication_lv` AS `textToPublication` FROM SC_news_table ORDER BY priority DESC, add_stamp DESC LIMIT 0, 5