t. 67205028, 29104805 Bruņinieku iela 98, Rīga
(empty)
 
Printer friendly version Printer friendly version

Suvenīrs gredzens. Pirkstu masāža

1,50eur
Qty:  

Izrādās, ka uz mūsu plaukstām ir bioloģiski aktīvi punkti, kas ietekmē noteiktus orgānus un sajūtas. Refleksoloģija ir labs līdzeklis spriedzes mazināšanai un pašsajūtas uzlabošanai, un ne velti medicīna ir atvēlējusi šim ārstniecības veidam savu nišu. Ja jūties slikti, izmēģini pamasēt savas rokas pirkstus, un tu noteikti sajutīsies labāk.

Īkšķis: nemiers, galvassāpes 
Īkšķis gluži kā enkurs ir atbildīgs par visiem lēmumiem. Tam ir cieša saikne ar cilvēka emocijām – konkrēti ar nemieru, depresiju, paaugstinātu trauksmi. Īkšķa punkti ir cieši saistīti ar liesu un kuņģi.

Ja jūties nomākts, vai ciet no galvassāpēm un sev neraksturīgas nervozitātes, saņem otrā rokā īkšķi un uzspied uz tā. Veic vingrinājumu 3-5 minūtes vai ilgāk, ierobežojumu nav.

Rādītājpirksts: nomāktība, muskuļu sāpes
Rādītājpirkstam ir cieša saikne ar bailēm un apjukumu. “Runājot” par iekšējiem orgāniem, šis pirksts ir tiešā veidā saistīts ar aknām.

Saskaņā ar Minesotas universitātes pētījumu, pacientiem ar aknu saslimšanām stāvoklis ievērojami uzlabojās, kad ārstēšanas programmā iekļāva refleksoloģiju. Turklāt rādītājpirksta masāža samazinās sāpes muskuļos un diskomfortu ķermenī.

Vidējais pirksts: dusmas, nogurums
Ja tu jūti nogurumu, pamēģini pamasēt vidējo pirkstu. Vidējais pirksts ir tiešā veidā saistīts ar dusmām un aizkaitināmību. Turklāt šā pirksta masāža palīdzēs tikt vaļā no problēmām ar nierēm. Šāda veida vingrinājums dod efektu arī tāpēc, ka masāža uzreiz uzlabo asinsriti, likvidējot nemieru.

Zeltnesis: negatīvas emocijas, gremošanas traucējumi
Ja tu jūties tā, it kā no tevis būtu izsūkta visa enerģija, pievērs uzmanību zeltnesim. Mērens spiediens uz šo pirkstu labvēlīgi ietekmēs organisma gremošanas un elpošanas funkcijas. Veicot šo vingrinājumu, pacenties saglabāt mieru un sekot līdzi elpošanai.

 

Šo masāžu var veikt jebkurā brīvā brīdī katrs pats sev, neapmeklējot salonu. Pateicoties šādai masāžai notiek visa organisma atveseļošanās. Tautā nu jau labi pazīstama SU-DZOK metode ir pierādījusi par masāžas iedarbības efektivitāti. Ar šo metodi lai nodarbojas profesionāļi, bet ko jūs varētu darīt lietas labā, lai uzlabotu savu veselības stāvokli? Ja jums atrodas kāds brīvs brīdis, ērti apsēžaties un vienkārši saberzējiet plaukstas. Lai masāža tiktu veikta efektīvāk, jūs varat izmantot roku krēmu vai eļļu. Labs līdzeklis, lai nostiprinātu nagus un tie nešķeltos ir D vitamīns eļļā. Lietošana ir vienkārša. Ņemam vienu pilienu eļļas un uznesam uz naga plātnītes, tā ieeļļojam katra naga plātnīti, atstājam, lai vitamīns pabaro jūsu nadziņus.

Ikdienas nogurums tiks kā ar roku noņemts, ja mēs pievērsīsim kādas piecas minūtītes dienā pirkstu masāžai. Katrs pirksts atbild par savu orgānu, vai pat vairākiem.

Īkšķis- plaušas, bronhi, smadzenes. Īkšķa masāža uzlabo smadzeņu darbību, mazina klepu, iesnas. Ja ir spēcīgas iesnas, tad papildus uz nakti pie īkšķa mīkstā spilventiņa pieliek ķiploka daiviņu, tā asna dīkšanas virziens ir uz augšu vērsts. No rīta stāvoklis būs krietni uzlabojies vai iesnas pilnībā pazudušas.

Rādītājpirksts- sūta signālus uz gremošanas traktu. Spiešana uz naga plātnītes palīdz pie zobu sāpēm. Pirksta vidus-kuņģa, aknu, žultspūšļa zona. Pirksta lejas daļa atspoguļo resnās zarnas stāvokli.

Vidējais pirksts-asinsrites sistēma, pazemina asinsspiedienu, uzlabo galvas smadzeņu asinsapgādi.

Zeltnesis- nervu sistēma, slikts garastāvoklis, dzimumdziedzeru darbība.

Mazais pirkstiņš- sirds, tievā zarna, aizcietējumi.

Katru pirkstiņu masējiet no pirksta galiņa līdz pamatnītei no visām pusēm. Izspaidiet katra pirksta nagu plātnītes. Izrīvējiet ar otras rokas pirkstu falangām katru pirkstiņu. Imitējiet ar pirkstiņiem klavierspēli. Saspiežat visus pirkstus dūrītē un strauji atverat vaļā dūrīti. Varat pamasēt ari plaukstu. To dara spirālveida kustības veicot ar otrās rokas falangām, paknaiba plaukstas sāniņus un plaukstu. Ja kādā zonā jūtat nelielas nepatīkamas sāpes, tad pievēršat tās masāžai lielāku uzmanību. Katru kustību atkārto trīs reizes. Ja jūs nomāc nogurums jau no rīta, tad uzspiežat pašā plaukstas centrā punktu, kurš mazinās nogurumu, atgriezīs jums labu garastāvokli. Šis punkts palēnina ātru sirdsdarbību. Masējiet savas rociņas un pirkstiņus katru dienu un jūs manāmi uzlabosiet savu veselības stāvokli un noskaņojumu.

Any questions?

Please use the following form to request information.

Jūsu vārds:

Email

Please specify your question about Suvenīrs gredzens. Pirkstu masāža:


Type the numbers you see in the picture below
code

Currency:
Unknown column 'title_lv' in 'field list'
SELECT *,`title_lv` AS `title`, `textToPublication_lv` AS `textToPublication` FROM SC_news_table ORDER BY priority DESC, add_stamp DESC LIMIT 0, 5